Szkoa to buda! Bla bla bla.. Nie ma to jak od/umóżdżony mat fiz ;-D

p. Mulkowski: Czy ma ktoś czystą gumkę? Jak to, jesteście mat-fiz i nie macie oni jednej czystej gumki?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2006-12-19 22:40:22

<Łysa>

Admin

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 22
Punktów :   
WWW

I jak Wam się wigilia podobała?

Ja byłam miło zaskoczona, ponieważ spodziewałam się wigilii na poziomie podstawówki, jakieś ciasto, picie [hehe, napój niegazowany] w plastikowym kubeczku i HEJA, jak to mówi mój chłopak
A tutaj barszczyk (mniam! zupy rybnej nie ruszam od czasu, kiedy się dowiedziałam, że się ją gotuje z rybich łbów -> tak samo jak nie ruszam kiełbasy ;-], rybka w panierce, kapusta z grzybami... No no no! Całkiem ciekawe menu
Także gratuluję tym co to organizowali, kilka osób tam było, ukłony aż po pas, bo warto było z łóżka z gorączką wyleźć, żeby do Was przyjść! Gardło mnie bolało, ale po usłyszeniu takiej ilości miłych życzeń (dziękuję!) trochę przestało.
Ciasta też pyszne, nie będę mówić które mi najbardziej smakowało, ale byście się pewnie po części zaskoczyli ;-] To, na które liczyłam sobie zjadłam i ono było najlepsze Ale spróbowałąm każdego i chyba dlatego od trzech dni nie zjadłąm żadnego normalnego posiłku i schudłam 2 kilo (!).
Dziękuję również za śliczny prezent (Żela), no i ogólnie za możliwość spędzenia tych kilku godzin we wspólnym gronie

Klasa nasza jest najlepsza i żadne biochemy i humany nam nie podskoczą (włącznie z artystyczną ;-)!
Tak 3mać ludziska i pisac coś na forum, bo wygasa!
Pati, dobrze się spisujesz jako moderator

Pozdrawiam wszystkich ze stanu chorobowego fizycznego/psychicznego, hehe ;-D
Co do tego, że jestem w gronie szczęśliwców chorych psychicznie, nigdy nie miałam wątpliwości ;-D


Aha! Jak ktoś się zapisuje na Forum to pisac do mnie na priva jak ma jakąś dziwną ksywę, bo nie wiem czy dodać do uprzywilejowanych

To by było na tyle :S:S:S:S <lol>


Moje wybory i moje czyny
Podjęte przeze mnie bez waszej winy
Bez waszej wiedzy i ignorancji
Bez pierdolonej nietolerancji

Offline

 

#2 2006-12-22 10:30:17

Weronika

Nasz ziomal :-D

5561920
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 12
Punktów :   

Re: I jak Wam się wigilia podobała?

skorzystam z okazji. Normalnie rzadko kiedy mi się zbierze, ale dzisiaj mogę życzyć Wam miłych, ciepłych i w ogóle fajnych świąt. Żeby ta atmosfera łaskawie nie uciekała z naszych domów, serc, jak tam wolicie... Żebyście wypoczęli i wrócili z podwójną energią do szkoły. I nie szalejcie za bardzo na sylwestra

Offline

 

#3 2006-12-25 16:29:10

Qba

Nasz ziomal :-D

1150650
Call me!
Zarejestrowany: 2006-11-06
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: I jak Wam się wigilia podobała?

Weronika napisał:

Żeby ta atmosfera łaskawie nie uciekała z naszych domów, serc, jak tam wolicie

Niestety w tym roku WOGÓLE nie odczuwam atmosfery świąt ;/


Jeśli zapomniałeś o Bogu i nie odróżniasz dobra od zła,
zobaczysz gniew PIEKIEŁ                         Frontside- Droga Krzyżowa

Offline

 

#4 2006-12-29 16:10:54

kaktus

Nasz ziomal :-D

Zarejestrowany: 2006-11-06
Posty: 8
Punktów :   

Re: I jak Wam się wigilia podobała?

i po świętach:D szczęśliwego nowego roku!!!

Offline

 
No made by <Łysa> czyli Julaa; właściciel: ID

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zwe.pun.pl www.energia10na11prz.pun.pl www.pielgrzymkapiotrkow.pun.pl www.ehusaria.pun.pl www.nonsensecrew.pun.pl