Szkoa to buda! Bla bla bla.. Nie ma to jak od/umóżdżony mat fiz ;-D

p. Mulkowski: Czy ma ktoś czystą gumkę? Jak to, jesteście mat-fiz i nie macie oni jednej czystej gumki?


#1 2006-11-08 18:36:04

<Łysa>

Admin

7323492
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-11-02
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Filmy ;-)

Nie ma to jak wrażenia po filmach i szmelcach Piszcie, zeby uchronić nas przed zalewem chłamu!


Moje wybory i moje czyny
Podjęte przeze mnie bez waszej winy
Bez waszej wiedzy i ignorancji
Bez pierdolonej nietolerancji

Offline

 

#2 2006-11-08 18:45:20

Mieloneq

Moderator

8050103
Skąd: Dolsk (taka większa Wyrzeka)
Zarejestrowany: 2006-11-07
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: Filmy ;-)

To może ja zacznę... I to od razu od najlepszego filmu jaki dane mi było zobaczyć... "Pulp Fiction" Quentina Tarantino to bez wątpienia wyjątkowy film. Zmieszanie filmu gangsterskiego, czarnej komedii, dramatu, inteligentnych dialogów, gromady wyrazistych bohaterów i rewelacyjnej muzyki dało piorunujący efekt, który ciężko opisać słowami... Ten film trzeba zobaczyć. Warto wspomnieć, że za zdjęcia do filmu odpowiada Polak - Andrzej Sekuła.

Uwaga: Film 15 grudnia tego roku znów zawita do polskich kin! Mimo, że jego pierwotna premiera odbyła się w 1994 (w Polsce w 1995) moim zdaniem do kina naprawde warto się wybrać, nawet jeśli film już się widziało.


Jest cienka granica pomiędzy wędkowaniem a staniem na skarpie i wyglądaniem jak idiota.

Offline

 

#3 2007-07-27 00:02:59

Dawid

Nasz ziomal :-D

4984616
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2006-11-08
Posty: 32
Punktów :   

Re: Filmy ;-)

Dla fanów ambitnego kina niezależnego polecam The Simpsons - wersja kinowa (nie ma to jak połączyć tytuł oryginalny z polskim ;P - przyp. mod.). Quentin Tarantino w wywiadzie z Grażyną Torbicką wyjawił telewidzom, że to właśnie ten film miał ogromny wpływ na jego ostatnie dzieło - Falujące Kopytka Vol. 5 - Beer Proof.

Offline

 

#4 2007-07-27 11:19:30

Mieloneq

Moderator

8050103
Skąd: Dolsk (taka większa Wyrzeka)
Zarejestrowany: 2006-11-07
Posty: 65
Punktów :   
WWW

Re: Filmy ;-)

Jakby ktoś był chętny do obojrzenia wspomnianego filmu dla motocyklistów (The Simpsons Movie) to ogłaszam, że w najbliższy piątek, 3 sierpnia roku pańskiego 2007, grupa śmiałków wyrusza ten film obejrzeć w poznańskim Multikinie. Chętni na tą pełną niebezpieczeństw wyprawę niech się zgłaszają do Dawida lub do mnie na gg


Jest cienka granica pomiędzy wędkowaniem a staniem na skarpie i wyglądaniem jak idiota.

Offline

 
No made by <Łysa> czyli Julaa; właściciel: ID

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.energia10na11prz.pun.pl www.baku-przestrzen.pun.pl www.zwe.pun.pl www.nonsensecrew.pun.pl www.pielgrzymkapiotrkow.pun.pl